בית הפרקט והשטיח                                               צרו  עימנו  קשר
072-2657591

פרקטים טפטים דשא סינטטי מפת הגעה
 

פרקטים

קופון לרכישת פרקטפרקטים איכותיים ומסוגננים לבית שלכם?

אם כן, ב"בית הפרקט והשטיח" מעמידים לרשותכם מגוון של פרקטים (למינציה ועץ טבעי) בחדרה, בנימינה וזכרון יעקב, שישתלבו נהדר בכל מרחב וייצרו את האווירה המתבקשת.

את הפרקטים ניתן למצוא, כיום, במבחר של סוגים:

ישנם פרקטים העשויים מעץ טבעי וגם פרקטים העשויים מלמינציה, חומר מלאכותי המחליף את העץ הטבעי ובעל אופי שונה. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום, גם הפרקטים, שאינם טבעיים, מציעים איכות ברמה גבוהה יחסית ובעיקר גם מראה, הזהה כמעט לזה של העץ הטבעי.

התאמת הפרקט לתקציב העומד לרשותכם

אצלנו תוכלו לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, תוך התאמתו לתקציב העומד לרשותכם ויכולתו להשתלב נכון לצד האלמנטים האחרים שבסביבה, כמו הצבעים השולטים בחדר, סגנון העיצוב בכל הבית ועוד.
ואכן, כשבוחרים פרקטים לבית או אפילו למשרד, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים חשובים על מנת להבטיח את התאמתם. כדי לוודא שישמרו לאורך זמן מומלץ לבדוק מהי ארץ הייצור של הפרקט ובאיזה מותג מדובר. ככלל, פרקטים המיוצרים על ידי חברות אירופאיות נחשבים לאיכותיים יותר, מאלה המצוירים בסין.

קריטריונים לבחירת פרקטים:

  1. עמידות לשחיקה – רמת השחיקה של פרקט למינציה היא מהגבוהה ביותר מבין סוגי הפרקטים, רמת שחיקה של AC4 - AC6.
  2. ארץ הייצור – חשוב לבדוק היכן יוצרו הפרקטים, בדומה לתחומים אחרים גם בתחום הפרקטים ישנם מותגים, פרקטים למינציה המיובאים מגרמניה ובלגיה הם בעלי שם עולמי וכוללים חברות כגון קוויק, סטפ, בלטריו ועוד, מאידך פרקטים למינציה המיובאים מסין נחשבים לזולים יותר ובעלי איכות ירודה.

דגמים של פרקטים למינציה ופרקט עץ שכבתי מכל הסוגים:

 

 

הנך נמצא בקטגורייה: פרקטים חדרה, פרקטים בזכרון יעקב, פרקטים בבנימינה.

 

קשור - אדריכלים בחיפה >